Kontakt

Helix Consulting

Via di Romagna 11

34100 Trieste


fax: +39.0432.309958

info@helixconsulting.com

Fabio De Palma bandiera italiana

Zvanični predstavnik Medjunarodnog Instituta za Helikulturu iz Keraska u zemljama Istočne i June Evrope (Albanija, Bosna i Hercegovina, Bugarska, Hrvatska, Grčka, Madjarska, Moldavija, Makedonija, Poljska, Rumunija, Slovenija, Srbija i Crna Gora, Ukrajina); idejni tvorac projekta Helix Consulting, sa kojim se eli postići optimizacija i funkcionalnost sistema koji se susreću sa poteškoćama u fazi dostizanja realnog razvoja.

fabiodepalma@helixconsulting.com

Kristina Tomic -

kristina@helixconsulting.com

Alexandru-Victor Dragos -

alexandru@helixconsulting.com

Cristiano Sandre -

cristiano@helixconsulting.com

Manuele De Monte -

manuele@helixconsulting.com

Federica Zamparo -

federica@helixconsulting.com

Mitja Fiser - flaga Słowenii

mitja@helixconsulting.com

Nelly Goncear - flaga Mołdawii

nelly@helixconsulting.com