Contact

Helix Consulting

Via di Romagna 11

34100 Trieste

fax: +39.0432.309958

info@helixconsulting.com

Fabio De Palma bandiera italiana

Reprezentant oficial al Institutului Internaţional de Helicicultură din Cherasco īn ţările din estul şi sudul Europei (Albania, Bosnia Herţegovina, Bulgaria, Croaţia, Grecia, Macedonia, Moldavia Muntenegru, Polonia, Romānia, Serbia, Slovenia, Ucraina, Ungaria); ideator al proiectului Helix Consulting, prin intermediul căruia urmăreşte optimizarea şi implementarea eficientă a unui sistem care īntāmpină īncă dificultăţi īn ceea ce priveşte dezvoltarea sa īn mod raţional.

fabiodepalma@helixconsulting.com

Kristina Tomic -

kristina@helixconsulting.com

Alexandru-Victor Dragos -

alexandru@helixconsulting.com

Cristiano Sandre - bandiera italiana

cristiano@helixconsulting.com

Manuele De Monte - bandiera italiana

manuele@helixconsulting.com

Federica Zamparo -

federica@helixconsulting.com

Mitja Fiser - flaga Słowenii 

mitja@helixconsulting.com

Nelly Goncear - flaga Mołdawii 

nelly@helixconsulting.com