Kontakty

Helix Consulting

Via di Romagna 11

34100 Trieste 

fax: +39.0432.309958

info@helixconsulting.com


Fabio De Palma - bandiera italiana

Oficjalny reprezentant Międzynarodowego Instytutu Helikultury w Cherasco (Włochy) w państwach Wschodniej i Południowej Europy (Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Grecja, Macedonia, Mołdawia, Montenegro, Polska, Rumunia, Serbia, Słowenia, Ukraina, Węgry).


Twórca projektu Helix Consulting, którego zadaniem jest optymalizowanie oraz ulepszanie wydajności i efektywności systemu, który nadal notuje trudności by rozwijać się w racjonalny sposób.

fabiodepalma@helixconsulting.com

 


Kristina Tomic -

kristina@helixconsulting.com


Alexandru-Victor Dragos -

alexandru@helixconsulting.com


Cristiano Sandre - bandiera italiana

cristiano@helixconsulting.com

Manuele De Monte - bandiera italiana

manuele@helixconsulting.com


Federica Zamparo - bandiera italiana

federica@helixconsulting.com

Mitja Fiser - flaga Slowenii 

mitja@helixconsulting.com

Nelly Goncear - flaga Mołdawii 

nelly@helixconsulting.com